Görüşler

- MÜŞTERİNİN GÖRÜŞLERİ -

Müşteri Yorumlarından Çok Mutluyuz

Olağanüstü hizmet ve detaylara dikkat! Kıyafetlerim her zaman yepyeni görünüyor. Teşekkür ederim Lustrous Launder.

Sarah W.
Müşteri

Lustrous Launder benim kuru temizleme hizmetimdir. Kaliteleri eşsizdir ve personel her zaman güler yüzlü ve profesyoneldir.

John D.
Müşteri
Birçok kuru temizlemeci denedim ama Lustrous Launder açık ara en iyisi. Hassas kumaşlara ekstra özen gösteriyorlar ve sonuçlar olağanüstü!
Emily G.
Müşteri

Lustrous Launder ile teslim alma ve teslimatı planlamanın ne kadar kolay olduğunu seviyorum. Kolaylık ve verimlilik rakipsizdir.

Mark R.
Müşteri

Lustrous Launder yoğun programımın önemli bir parçası haline geldi. Aynı gün servisleri, en sevdiğim kıyafetim olmadan asla gitmek zorunda kalmamamı sağlıyor.

Emma M.
Müşteri
I’ve entrusted my wedding gown to LusGelinliğimi Lustrous Launder’a emanet ettim ve sonuçtan daha mutlu olamazdım. Her karmaşık ayrıntıyı korudular ve yeni gibi görünmesini sağladılar.trous Launder, and I couldn’t be happier with the results. They preserved every intricate detail and made it look as good as new.
Jennifer S.
Müşteri

Lustrous Launder'ın personeli her zaman güler yüzlü ve yardımseverdir. Özel temizlik gereksinimlerimi karşılamak için yukarıda ve öteye gidiyorlar.

Michael B.
Müşteri

Hassas bir cildim var ve Lustrous Launder'ın çevre dostu solventleri oyunun kurallarını değiştirdi. Kuru temizleme yapılan giysilerden dolayı artık tahriş veya alerji olmaz.

Lisa H.
Müşteri

Lustrous Launder, kuru temizleme için en iyi tavsiyemdir. Uzmanlıkları, detaylara verdikleri önem ve sürdürülebilirliğe olan bağlılıkları onları diğerlerinden farklı kılıyor.

David L.
Müşteri
Scroll to Top