Fiyatlandırma

- FİYATLANDIRMALARIMIZG -

Planınızı Seçin

Temel paket

600₺
/ 3 Kilo

Standart Paket

1200₺
/ 5 Kilo

Premium Paket

1800₺
/ 10 Kilo

Eşsiz Kalite için Rekabetçi Fiyatlar

Lustrous Launder olarak olağanüstü giysi bakımının da uygun fiyatlı olması gerektiğine inanıyoruz. Bütçenizi zorlamadan giysileriniz için en yüksek kalitede bakımın keyfini çıkarmanızı sağlayarak, birinci sınıf hizmetlerimiz için rekabetçi fiyatlar sunmaktan gurur duyuyoruz.

Her giysi benzersiz olsa ve bireysel ilgi gerektirse de adil, şeffaf ve sunduğumuz değeri yansıtan bir fiyatlandırma yapısı geliştirdik. Fiyatlarımız giysi türü, kumaşı, karmaşıklığı ve gerekli ek hizmetler gibi faktörlere dayanmaktadır.

Size bir tahminde bulunmak için sizi uygun konumlarımızdan herhangi birini ziyaret etmeye ve güler yüzlü personelimizle konuşmaya davet ediyoruz. Herhangi bir hizmet yapılmadan önce eşyalarınızı değerlendirecek ve size doğru bir fiyat teklifi vereceklerdir. Fiyatlandırma söz konusu olduğunda hiçbir sürprizle karşılaşmamanızı sağlamaya kararlıyız ve giysi bakımı ihtiyaçlarınız hakkında bilinçli kararlar vermenizi sağlıyoruz.

Maliyetin müşterilerimiz için önemli bir husus olduğunun bilincindeyiz ve hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Lustrous Launder ile giysilerinizin azami özen ve dikkatle işleneceğine ve beklentilerinizin ötesinde olağanüstü sonuçlar sağlanacağına güvenebilirsiniz.

Rekabetçi fiyatlarımızın yanı sıra yıl boyunca özel promosyonlar ve indirimler de sunuyoruz. Bu özel tekliflerden yararlanmak için web sitemizi ziyaret ederek, bizi sosyal medyada takip ederek veya bültenimize kaydolarak güncel kalın.

Scroll to Top